balkon[1]

Mūsų tikslas siūlyti tik tai, kas geriausia, todėl siūlome plastikinius langus ir duris tik geriausių gamintojų iš bešvinio profilio VEKA, GEALAN ir DECCO.

Siūlome šilčiausius plastikinius langus iš 6 kamerų bešvinio vokiško VEKA, GEALAN arba DECCO plastikinio profilio už mažiausią kainą.  

Langus, duris bei įvairias konstrukcijas iš PVC gaminame naudodami pačias moderniausias technologijas ir įrengimus, atitinkančius firmos GEALAN reikalavimus. Profilio konstrukcija nulemia plastikinio lango technines savybes. Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos VEKA, GEALAN ir DECCO profilių sistemos atitinka visus ne tik techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, bet ir estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius. Galime pasiūlyti įvairiausių formų ir spalvų langus bei duris, tinkančius kiekvienam architektūriniam projektui.

 260EUR 230EUR 170EUR

Tarp Lietuvos vartotojų langas „VEKA“, „ DECCO“ yra labai populiarus. Jie yra ypač tvirti dėl platesnės varstomosios dalies profilio ir dėl to, kad jis turi papildomą išgaubtą profilio formą, kuri padidina profilio standumą. Be to, jis ypač šiltas, nes dėl profilio tvirtumo ir platumo langų „Cava“ šilumos ir garso izoliacijos savybės yra ypač geros.
Lango „DECCO“ komponentai:
  • vokiškas „DECCO“ 6 kamerų, 70 mm storio, išraiškingo dizaino plastikinis profilis;
  • vokiška „Siegenia AUBI“ varstymo furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu ir turinti 3 papildomas mikroventiliacijos pozicijas;
  • 2-3 stiklų paketas su selektyviniais stiklais iš pasaulinio stiklo gamybos lyderio „Saint Gobain“, taip pat kitų žinomų firmų: „Pilkington“, „Interpane“.